top of page

RINKINIAI

 

Keramikos personalizavimo priemonių rinkiniai išsinešimui

asmeninėms dirbtuvėms namuose ar šventėms gamtoje, ar kolegų susibūrimams online!

Keramikos personalizavimas - tai piešimas, spalvinimas ar rašymas ant tam paruošto keraminio indo! Ši pramoga nereikalauja jokios meninės patirties ar keramikos žinių, ja mėgautis gali kiekvienas - patyręs ar niekada su menu nesusiduręs, jaunas ar vyresnis! Indus personalizuoti galima ant jų piešiant, rašant ar tiesiog spalvinant patinkančiomis ar prie interjero tinkančiomis spalvomis!

Personalizuojant keramiką ne tik leisi laiką kūrybingai, bet ir susikursi ilgaamžį bei funkcionalų indą sau ar kitam dovanų, (arba dovanok mūsų dovanų kuponą savo artimajam ir jis pats susikurs indą savo namams!).

Rinkinyje rasi viską ko reikia:

- visas priemones ir įrankius! Nieko papildomai turėti nereikia!

- instrukciją, kaip veikia keramikos personalizavimas!

 

Patirties ir specialių žinių nereikia, tikrai sugebėsite patys namuose susikurti indą!

Reikia tik rezervuoti rinkinį, nurodant datą ir keliems asmenims skirtas rinkinys (pagal tai atitinkamai sudėsime įrankius) bei atvykti jo pasiimti bei, tuo pačiu, studijoje, išsirinkti keraminius indus, kuriuos personalizuosite.

 

Svarbu.

 

Priemonės nėra vienkartinės ir mes jų neparduodame, o tarsi skoliname, todėl juos, po pramogos namuose, turėsite grąžinti atgal į studiją, vėliausiai po dviejų dienų, kartu su išpieštu keramikos indu, kurį vėliau (po 7 - 14 darbo dienų po rinkinio gąžinimo) atsiimsite išdegtą ir paruoštą naudojimui!


PENKI ŽINGSNIAI, KAIP VEIKIA

1. Rezervuok rinkinį -> 2. Pasiimk rinkinį > 3. Pramogauk > 4. Grąžink rinkinį > 5. Atsiimk indą
 

1. Rezervuok rinkinį

Vienas rinkinys gali būti rezervuotas 1 - 40 asmenų.

Rezervuojant rinkinį nurodykite:

1. datą,

2. žmonių skaičių (pagal tai paruošiame priemones rinkiniui, kainos tai neįtakoja)

 

Pasiėmimas ir grąžinimas vyksta mūsų darbo metu (žiūrėti prie kontaktų ir darbo laiko).

Laikus būtina suderinti rezervuojant!


 Rinkinį galėsite turėti apie dvi dienas.
Atkreipkite dėmesį, kad galite vieną dieną galite pasiimti rinkinį, kitą dieną susirengti dirbtuves, ir dar kitą dieną grąžinti.

Kartais galime pasiūlyti rinkinio pasiėmimą nenurodytomis dienomis ar kitu dienos laikui bei ilgesnį rezervacijos laikotarpį, todėl jei netinka mūsų siūlomas laikas, susisiekite! 

Rezervuoti geriausia Facebook žinute arba el.paštu.


2. Pasiimk rinkinį


Atvykus į studiją išsirinkate ir įsigyjate indus piešimui bei pasiimate priemonių rinkinį. Priemonių rinkiniai sudėti į stiprius maišus su rankenomis, todėl juos patogu nešti.
Indus išsirinksite
atvykę į studiją, indų nuotraukų nesiunčiame, nes jie keičiasi (ką turime vieną dieną nereiškia, kad turėsime kitą), turėkite omenyje, kad visuomet turime skirtingų formų ir dydžių dubenėlių, lėkščių ir puodelių!


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Pramogauk namuose


Priemonių rinkiniuose rasite pilnas instrukcijas apie procesą nuo stalo pasiruošimo iki indo pridavimo, bei informaciją ir patarimus apie patį piešimą ant keramikos. Į šį priemonių rinkinį įeina viskas, ko tik gali prireikti - paletės, glazūros (net 20 spalvų!), kempinės, pieštukai, teptukai bei daug kitų priemonių ir įrankių reikalingų pramogai, todėl jokių kitų priemonių ir pasiruošimo nereikia!
Taip pat, nereikia jokių keramikos žinių ar meninės patirties! Pramoga yra nesu
dėtinga ir skirta visiems, ir patyrusiems ir ne, bei puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms (vaikams geriausia nuo 7 m.).

 


4. Grąžink


Grąžinti priemones ir indą išdegimui pečiuje galėsite Jums patogiu metu, tai suderinsime rezervuojant.

Labai svarbu, kad rinkinio rezervaciją atliktumėte gerai susiplanavę pasiėmimo, pramogavimo ir svarbiausia grąžnimo datą, kadangi po Jūsų, rinkinio lauks kiti klientai.


5. Atsiimk


Išdegti ir paruošti indai atsiėmimui bus po 7-14 darbo dienų nuo rinkinio grąžinimo. Apie galimą atsiėmimą informuosime asmenine žinute. KAINA


Rinkinio kainą sudaro:
1. jūsų išsirinkti indai piešimui nuo 15 Eur iki 30 Eur
 (daugiausia pasirinkimo už 25 Eur)
2. glazūravimo ir išdegimo mokestis kiekvienam indui - 5,00 Eur.

3. Priemonių, reikalingų pramogai, išsinešimas į namus nurodytam laikui - nemokamas.

Apmokėjimas vyksta vietoje, kai atvykstate pasiimti rinkinio ir išsirinkti indų.

PRIIMAME TIK KORTELE.

PASTABOS

Minimali bendra kaina turi susidaryti 30 Eur. (Dažniausiai dviems asmenims (2 indai) rinkinio kaina susidaro 50 Eur.)

Prašome tiksliai apgalvoti žmonių sk. ir kiek reikės indų, nes už nepanaudotus indus pinigai negrąžinami (rinkinys, tai ne tik keramikos indai, tai mūsų paruošimo laikas, ir ypač priemonės, kurias atiduodant Jums pagal žmonių ir indų sk., prarandame kitus klientus, nes priemonės nėra neišsenkamos.)

Negrąžinus rinkinio sutartu laiku, taikomas papildomas mokestis nuo 50 Eur.


Depozito už priemonių rinkinio išsinešimą į namus kol kas neimame, bet labai prašome su rinkiniais elgtis atsakingai ir grąžinti juos laiku, nes po Jūsų rinkinį pasiims kiti klientai.
Depozitas gali būti taikomas tik esant didesnės grupės rezervacijai.


 

 

Tikimės, kad mūsų pramoga ir kūrybinio proceso malonumas Jus pradžiugins ir padės pasigaminti mielą ir funkcionalų indą sau ar kitam dovanų🌸

 

 

 

 

0.jpg

© 2022 by Gėlių gatvės keramika

bottom of page