top of page

RINKINIAI

 

Keramikos personalizavimo priemonių rinkiniai išsinešimui

asmeninėms dirbtuvėms namuose ar šventėms gamtoje, ar kolegų susibūrimams online!

Keramikos personalizavimas - tai piešimas, spalvinimas ar rašymas ant tam paruošto keraminio indo! Ši pramoga nereikalauja jokios meninės patirties ar keramikos žinių, ja mėgautis gali kiekvienas - patyręs ar niekada su menu nesusiduręs, jaunas ar vyresnis! Indus personalizuoti galima ant jų piešiant, rašant ar tiesiog spalvinant patinkančiomis ar prie interjero tinkančiomis spalvomis!

Personalizuojant keramiką ne tik leisi laiką kūrybingai, bet ir susikursi ilgaamžį bei funkcionalų indą sau ar kitam dovanų, (arba dovanok mūsų dovanų kuponą savo artimajam ir jis pats susikurs indą savo namams!).

Rinkinyje rasi viską ko reikia:

- visas priemones ir įrankius! Nieko papildomai turėti nereikia!

- instrukciją, kaip veikia keramikos personalizavimas!

Patirties ir specialių žinių nereikia, tikrai sugebėsite patys namuose susikurti indą!

Reikia tik rezervuoti rinkinį, nurodant datą ir keliems asmenims skirtas rinkinys (pagal tai atitinkamai sudėsime įrankius) bei atvykti jo pasiimti bei, tuo pačiu, studijoje, išsirinkti keraminį indą, kurį personalizuosite.

Vienas rinkinys gali būti rezervuotas 1 - 40 asmenų, minimali bendra kaina turi susidaryti 30 Eur. Daugiau info apie kainas apačioje.

Rezervuojant pramogą daugiau nei 12 asmenų, reikia atlikti rezervaciją kuo anksčiau. Grupėms, kurioms reikia parinkti indus, juos pristatyti, paimti ir grąžinti išdegtus, taikomas papildomas mokestis nuo 58 Eur. Visos sąlygos yra derinamos individualiai.

 

Svarbu.

Priemonės nėra vienkartinės ir mes jų neparduodame, o tarsi skoliname, todėl juos, po pramogos namuose, turėsite grąžinti atgal į studiją, vėliausiai po dviejų dienų, kartu su išpieštu keramikos indu, kurį vėliau (po 7 - 14 dienų po rinkinio gąžinimo) atsiimsite išdegtą ir paruoštą naudojimui!5 ŽINGSNIAI, KAIP VEIKIA

1. Rezervuok rinkinį -> 2. Pasiimk rinkinį > 3. Pramogauk > 4. Grąžink rinkinį > 5. Atsiimk indą
 

1. Rezervuok rinkinį

 

Rezervuojant rinkinį nurodykite:

1. rinkinio pasiėmimo datą,

2. žmonių skaičių (pagal tai paruošiame priemones rinkiniui, kainos tai neįtakoja) 

3. kontaktinį tel. nr.


Rinkinio pasiėmimas, atlikus rezervaciją, galimas pirmadienį, ketvirtadienį ir penktadienį tarp 18.00 val. ir 20.00 val. , o šeštadienį tarp 14.00 val. ir 16.00 val. Rinkinį turėti galėsite nuo pasiėmimo dvi dienas!
Pavydžiui, priemonių rinkinį galite pasiimti:

- pirmadienį tarp 18.00 val. ir 20.00 val., grąžinti iki trečiadienio 18.00 val.
- ketvirtadienį tarp 18.00 val. ir 20.00 val., grąžinti iki šeštadienio 12.00 val.
- penktadienį tarp 18.00 val. ir 20.00 val., grąžinti iki sekmadienio 12.00 val.
- šeštadienį tarp 14.00 val. ir 16.00 val., grąžinti iki pirmadienio 18.00 val.


Atkreipkite dėmesį, kad rinkinį galite vieną dieną pasiimti, kitą dieną piešti, o dar kitą dieną grąžinti. Pasiimti nebūtina dieną prieš piešimą, galite ir tą pačią dieną, kai planuojate piešimą, tačiau vistiek turėsite grąžinti kitą dieną, nes rinkinių intervalai sudėlioti kas porą dienų, jų turime ribotą kiekį, todėl labai svarbu, kad rinkinio rezervaciją atliktumėte gerai susiplanavę pasiėmimo, pramogavimo ir svarbiausia grąžnimo datą, kadangi po Jūsų, rinkinio lauks kiti klientai.

Kartais galime pasiūlyti rinkinio pasiėmimą nenurodytomis dienomis ar kitu dienos laikui bei ilgesnį rezervacijos laikotarpį, todėl jei netinka mūsų siūlomas laikas, susisiekite! 

Rezervuoti geriausia Facebook žinute arba el.paštu.

 

Rezervuojant rinkinį didesnei grupei žmonių galime derinti dėl rinkinių pristatymo bei pasiėmimo. 2. Pasiimk rinkinį


Atvykus į studiją išsirinkate ir įsigyjate indus piešimui bei pasiimate priemonių rinkinį. Priemonių rinkiniai sudėti į stiprius maišus su rankenomis, todėl juos patogu nešti.
Indus išsirinksite
atvykę į studiją, indų nuotraukų nesiunčiame, nes jie keičiasi (ką turime vieną dieną nereiškia, kad turėsime kitą), turėkite omenyje, kad visuomet turime skirtingų formų ir dydžių dubenėlių, lėkščių ir puodelių!


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Pramogauk namuose


Priemonių rinkiniuose rasite pilnas instrukcijas apie procesą nuo stalo pasiruošimo iki indo pridavimo, bei informaciją ir patarimus apie patį piešimą ant keramikos. Į šį priemonių rinkinį įeina viskas, ko tik gali prireikti - paletės, glazūros (net 20 spalvų!), kempinės, pieštukai, teptukai bei daug kitų priemonių ir įrankių reikalingų pramogai, todėl jokių kitų priemonių ir pasiruošimo nereikia!
Taip pat, nereikia jokių keramikos žinių ar meninės patirties! Pramoga yra nesudėtinga ir skirta visiems, ir patyrusiems ir ne, bei puikiai tinka bet kokio amžiaus žmonėms (vaikams geriausia nuo 7 m.).

 


4. Grąžink


Grąžinti priemones ir indą išdegimui pečiuje galėsite Jums patogiu metu, apie tai suteiksime daugiau informacijos rezervuojant arba atvykus pasiimti rinkinio.

Rinkinį grąžinti privalote ne vėliau nei iki nurodytos grąžinimo datos - dvi dienos nuo pasiėmimo.
Grąžinti rinkinį galėsite iki:

- trečiadienio 18.00 val., jei pasiėmėte pirmadienį;
- šeštadienio 12.00 val., jei pasiėmėte ketvirtadienį;
- sekmadienio 12.00 val., jei pasiėmėte penktadienį;
- pirmadienio 18.00 val., jei pasiėmėte šeštadienį.
Negrąžinus rinkinio laiku bus taikomas papildomas mokestis.

 

Kartais galime pasiūlyti rinkinio pasiėmimą nenurodytomis dienomis ar kitu dienos laikui bei ilgesnį rezervacijos laikotarpį, todėl jei netinka mūsų siūlomas laikas, susisiekite! 


5. Atsiimk


Išdegti ir paruošti indai atsiėmimui bus po 7-14 darbo dienų nuo rinkinio grąžinimo. Apie galimą atsiėmimą informuosime asmenine žinute. KAINA


Rinkinio kainą sudaro:
1. jūsų išsirinkti indai piešimui nuo 10 Eur iki 25 Eur
 (daugiausia pasirinkimo už 19 Eur)
2. glazūravimo ir išdegimo mokestis kiekvienam indui - 3,60 Eur.

3. Priemonių, reikalingų pramogai, išsinešimas į namus nurodytam laikui - nemokamas.

Vienas rinkinys gali būti rezervuotas 1 - 10 asmenų grupei, minimali bendra kaina turi susidaryti 30 Eur.

(Dažniausiai dviems asmenims (2 indai) rinkinio kaina susidaro - 40 Eur.)

Rezervuojant rinkinius 12 25 d. - 12 31 d. minimali rinkinio suma turi sudaryti 100 Eur (4 - 5 indai) 

Didesnėms nei 10 asmenų grupėms, kurioms reikia parinkti indus, juos pristatyti, paimti ir grąžinti išdegtus, taikomas papildomas mokestis nuo 58 Eur.

Negrąžinus rinkinio laiku, taikomas papildomas mokestis nuo 30 Eur.

APMOKĖJIMAS - KORTELE.


Depozito už priemonių rinkinio išsinešimą į namus kol kas neimame, bet labai prašome su rinkiniais elgtis atsakingai ir grąžinti juos laiku, nes po Jūsų rinkinį pasiims kiti klientai.
Depozitas gali būti taikomas tik esant didesnės grupės rezervacijai.

 

 

Tikimės, kad mūsų pramoga ir kūrybinio proceso malonumas Jus pradžiugins ir padės pasigaminti mielą, funkcionalų ir ilgaamžį indą sau ar kitam dovanų.

 

 

 

 

0.jpg

© 2022 by Gėlių gatvės keramika

bottom of page