Kuponai

Kupono sumą galite pasirinkti patys. Dažniausiai dovanojama suma asmeniui 20 Eur, šeimai 50 Eur. Trukstamą sumą galima primokėti. Kuponą galima panaudoti visoms mūsų siūlomoms paslaugoms - piešimui ant keramikos ar įsigyti jau pagamintų mūsų rankų darbo indų bei apmokėti 'kavos' kavinės sąskaitą. Kuponas galioja 4 mėnesius.

 

Kuponą įsigyti galite pas mus studijoje arba internetu. Pirkdami internetu, Facebook žinute ar per el.paštą parašykite mums, kad norite įsigyti kuponą ir už kokią sumą, mes atsiųsime rekvizitus, Jūs atsiųsite pavedimo kopiją ir savo el.paštą, o mes atsiųsime suformuotą kuponą. 

SVARBU

 

Visi kuponai, kurie baigė galioti karantino metu (20 03 16 - 20 06 16) ar dar baigs galioti iki 2020 07 16 buvo įtakoti karantino, todėl nuo 06 16 bus pratęsti tiek pat laiko kiek buvo prarasta! 

Sužinoti prarastą laiką ir naują galiojimo datą reikia skaičiuoti kiek laiko buvo nuo 03 16 iki kupono galiojimo pabaigos datos, tuomet tą laiką pridėti prie 06 16 ir taip gausite naują kupono galiojimo datą. 

 

 

© 2018 by Gėlių gatvės keramika