Kuponai

Dovanok mūsų pramogą savo artimiesiams, kurie galės apsilankyti dirbtuvėms studijoje arba rezervuoti priemonių rinkinį ir lygiai taip pat šauniai papramogauti namuose, visą informaciją apie rinkinius rasite skyriuje Pramogauk namuose!

Nauji ir jau įsigyti kuponai bus pratęsiami atitinkamai pagal karantino trukmę. Kitais žodžiais, naujai perkami  kuponai bus pratęsti tiek pat dienų (nuo pirkimo datos) kiek dienų užtruko karantinas. Senesni kuponai, įsigyti prieš 11 mėn. 07 d. nuo karantino pabaigos (sekti pabaigos datą) bus pratęsti tiek pat dienų kiek jų dar buvo likę prieš karantiną.

Apie kupono užsakymą

Kupono sumą galite pasirinkti patys. Dažniausiai dovanojama suma asmeniui 20 Eur, dviems - 40 Eur, šeimai - 60 Eur. Trukstamą sumą galima primokėti. Jeigu norite dovanoti kupononą išsinešimo rinkiniui, tuomet rekomenduojame rinktis kupono sumą už ne mažiau nei 30 Eur. Kuponą galima panaudoti visoms mūsų siūlomoms paslaugoms - piešimui ant keramikos studijoje, namuose ar įsigyti jau pagamintų mūsų rankų darbo indų bei apmokėti 'kavos' kavinės sąskaitą. Įprastai kuponai galioja 4 mėnesius, tačiau dabar laikotarpį pailginome iki 6 mėn.

 

Kuponą įsigyti galite per mūsų darbo laiką studijoje arba internetu. Perkant internetu, Facebook žinute ar per el.paštą parašykite mums, kad norite įsigyti kuponą ir už kokią sumą, mes atsiųsime rekvizitus, Jūs atsiųsite pavedimo kopiją ir savo el.paštą, o mes atsiųsime suformuotą kuponą.