top of page
Kuponai

Dovanok mūsų pramogą savo artimiesiams, kurie galės apsilankyti dirbtuvėms studijoje (staliuko rezervacija galima nuo 2 asmenų) arba rezervuoti priemonių išsinešimo rinkinį (rinkinio rezervacija galima nuo 1 asmens), visą informaciją apie rinkinius rasite skyriuje Rinkiniai! Jeigu norite dovanoti kupononą išsinešimo rinkiniui, tuomet rekomenduojame rinktis kupono sumą už ne mažiau nei 30 Eur, nes minimali rinkinio suma turi sudaryti 30 Eur.

Kupono sumą galite pasirinkti patys. Dažniausiai dovanojama suma asmeniui 30 Eur, dviems 50 - 60 Eur, šeimai 100 - 120 Eur (4 asmenims). Trūkstamą sumą galima primokėti adresatams vietoje.

Kuponą įsigyti galite per mūsų darbo laiką studijoje arba internetu perkant pdf kuponą. Perkant pdf kuponą, Facebook žinute ar per el.paštą parašykite mums, kad norite įsigyti kuponą ir už kokią sumą, mes atsiųsime rekvizitus, Jūs atsiųsite pavedimo kopiją ir savo el.paštą, o mes atsiųsime suformuotą kuponą. Kuponus sugeneruojame ir atsiunčiame dažniausiai per 1 darbo dieną, jei kupono reikia skubiai, įspėkite mus prieš apmokant, patikslinisme ar įmanoma. Kuponų savaitgaliais nesiunčiame, savaitgaliais juos įsigyti galite tik užsukus į studiją.

Kuponai galioja iki 6 mėn. Atsiprašome, bet kuponai nepratęsiami, todėl paraginkite gavėjus apsilankyti laiku ir rezervuoti kuo anksčiau nes didelis užimtumas.

© 2022 by Gėlių gatvės keramika

bottom of page