Kuponai

Dovanok mūsų pramogą savo artimiesiams, kurie galės apsilankyti dirbtuvėms studijoje arba rezervuoti priemonių rinkinį ir lygiai taip pat šauniai papramogauti namuose, visą informaciją apie rinkinius rasite skyriuje Pramogauk namuose!

Kupono sumą galite pasirinkti patys. Dažniausiai dovanojama suma asmeniui 20 Eur, dviems - 40 Eur, šeimai - 60 Eur. Trukstamą sumą galima primokėti. Jeigu norite dovanoti kupononą išsinešimo rinkiniui, tuomet rekomenduojame rinktis kupono sumą už ne mažiau nei 30 Eur. Kuponą galima panaudoti visoms mūsų siūlomoms paslaugoms - piešimui ant keramikos studijoje, namuose ar įsigyti jau pagamintų mūsų rankų darbo indų bei apmokėti 'kavos' kavinės sąskaitą. 

 

Kuponą įsigyti galite per mūsų darbo laiką studijoje arba internetu. Perkant internetu, Facebook žinute ar per el.paštą parašykite mums, kad norite įsigyti kuponą ir už kokią sumą, mes atsiųsime rekvizitus, Jūs atsiųsite pavedimo kopiją ir savo el.paštą, o mes atsiųsime suformuotą kuponą.

Kuponai galioja iki 6 mėn. Atsiprašome, bet kuponai pratęsiami tik kelias dienas nuo kupono galiojimo pabaigos, todėl pasistenkite paraginti gavėjus apsilankyti laiku :) 

© 2022 by Gėlių gatvės keramika