top of page
Keramikos spalvinimo pramoga

Keramikos spalvinimo pramoga (spalvinimas, rašymas, piešimas ant tam paruošto keraminio indo) nereikalauja meninės patirties ar keramikos žinių. Mūsų pramoga skirta suaugusiems (tinka vaikams nuo 10 metų).


Pramoga vyksta labai paprastu principu - rezervuojate stalą, erdvę ar visą studiją grupei, atvykstate sutartu laiku, išsirenkate spalvinimui paruoštą keramikos indą ir nudažote jį patys! Mes suteikiame visus reikalingus įrankius ir paaiškiname dažymo subtilybes, o toliau spalvinimas vyksta laisva forma, suteikiant Jums galimybę turėti privatų laiką su artimaisiais ar kolegomis. Spalvinimas užtrunka apie 2 - 2,5 val.,  laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus kruopštumo ir susigalvoto piešinio ar užrašo. Išdegtus ir paruoštus naudojimui indus, atvykti atsiimti galėsite po 7 - 14 darbo dienų indus turime ne tik išdegti, bet ir nuglazūruoti bespalve, aptvarkyti, išdžiovinti, surūšiuoti, ir supakuoti, todėl prašome kantrybės laukiant išdegtų indų. Kai indai bus paruošti, informuosime Jus sms žinute.


Apie spalvinimą. Ant išsirinkto indo galite užsirašyti mėgstamą frazę ar palinkėjimą, nupaišyti piešinį ar tiesiog nusplavinti jį patinkančiomis ar prie interjero tinkančiomis spalvomis. Galite ateiti jau pasigalvoję idėjų, ką norėtumėte nupaišyti, arba sugalvoti vietoje. Spalvinimui galite pasirinkti iš įvairių dubenėlių, lėkščių, puodukų ir kitų formų. Visi indai yra tinkami sąlyčiui su maistu. Indus išsirinksite tik atvykę į studiją, nuotraukų nesiunčiame, nes jie vis keičiasi (ką turime vieną dieną nereiškia, kad turėsime kitą), tačiau turėkite omenyje, kad visuomet turime skirtingų kainų ir formų dubenų, dubenėlių, lėkščių ir puodelių! Esmė slypi ne indo formoje, o pačiose dirbtuvėse ir indo spalvinimo idėjoje :)
Spalvinama yra su būtent šiam užsiėmimui pritaikytais keramikos dažais- glazūromis, vandens pagrinu, jos nesitaško ir lengvai nusivalo, todėl nereikia jokios specialios aprangos.

Studijoje verdam kavą ir siūlome kitų nealkoholinių gėrimų. Alkoholinių gėrimų galima atsinešti savo! Taurių ir atidarytuvą turime ;)
Grupių rezervacijoms, kai skiriama privati patalpa, galima atsinešti ir savo maisto. Daugiau informacijos apie grupių rezervacijas rasite skyrelyje Vakarėliai.
Pramogauti galite pas mus studijoje arba galite pasiimti keramikos personalizavimo rinkinį išsinešimui, daugiau informacijos apie rinkinius rasite skyriuje Rinkiniai.

© 2022 by Gėlių gatvės keramika

bottom of page