top of page
Indų butikėlis

Tikimės, kad atėję pas mus pamatysite, paliesite ir pajausite būtent sau skirtus mūsų rankų darbo švelnius ir subtilius indus, pagamintus su geriausia energija, kurie padės Jums kurti savo maisto ritualus, sentimentalius prisiminimus, ir susitelkti į akimirką, bei kurti ryšį su žeme. Keramika turi stebuklingą komponentą — gydomąją savybę, mūsų gyvenimuose, pilnuose skubėjimo ir streso dėl ateities ar pasaulio, ji padaro mus susitelkusius į tai, kas vyksta čia ir dabar, ji sujungia mus su žeme ir padeda išlaikyti balansą nepriklausomai nuo to, kas vyksta aplink mus. 

 

"Jau daugelį metų mūsų šeimoje keramika užima ypatingą vietą. Tarp mano labiausiai mėgstamų prisiminimų vaikystėje yra praleistas laikas mūsų namų virtuvėje, kuri vakarais būdavo pilna mūsų šeimos moterų, su meile ruošiamas maistas, šurmulys visiems susėdus prie vakarienės stalo. Tai buvo laikas pasidalinti istorijas ir dienos naujienas švelniai perduodant patiekalus iš rankų į rankas patiektus, mamos gamintuose keramikiniuose induose" - Rūta, GGK įkūrėja.

 

Mūsų kuriami Indai yra be gamyboje dažnai naudojamo švino bei dauguma jų yra tinkami kaitinimui (orkaitėse, mikrobangų krosnelėse, indaplovėse), nes neišskiria jokių toksinių elementų. Indų kainos nuo 5 iki 50 Eur.                                            

© 2022 by Gėlių gatvės keramika

bottom of page