Piešimas ant keramikos

Piešimas ant keramikos (keramikos personalizavimas) vyksta labai paprastu principu - išsirenkate jau pusiau pagamintą ir glazūravimui paruoštą keramikos gaminį ir nudažote jį patys! Ši pramoga nereikalauja meninės patirties ar keramikos žinių ir ja mėgautis gali kiekvienas! Pramogauti galite pas mus studijoje arba galite pasiimti keramikos personalizavimo rinkinį išsinešimui! Info skyriuje Pramogauk namuose.

Apie keramikos personalizavimą

Ant išsirinkto gaminio galite užsirašyti mėgstamą frazę ar palinkėjimą, nupaišyti kokį piešinį ar tiesiog nusplavinti jį įvairiom spalvotom glazūrom. Galite ateiti jau pasigalvoję idėjų, ką norėtumėte nupaišyti, arba sugalvoti vietoje. Piešiama ar rašoma yra su būtent šiam užsiėmimui pritaikytomis glazūromis, jos veikia panašiai kaip guašas ar akvarelė, tik žymiai geriau nusivalo ir nesitaško (todėl nereikia jokios specialios aprangos). Piešti ar rašyti galėsite ant puodukų, dubėnėlių, lėkščių ir kitų formų ruošinių, kurie po dar vieno mūsų išdegimo pečiuje taps ilgaamžiais ir funcionaliais gaminiais. Gaminius, paruoštus naudojimui, atsiimti galėsite po 7 - 10 dienų.
Mes suteikiame visus reikalingus įrankius ir paaiškiname dažymo subtilybes, o toliau piešimas vyksta laisva forma, suteikiant Jums galimybę turėti privatų laiką su artimaisiais.
Dažymas užtrunka apie 2 - 3 val., bet laikas priklauso nuo kiekvieno žmogaus kruopštumo ir susigalvoto piešinio ar užrašo.

🎉 Švęskite gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, darbo vakarėlius bei kitas Jums ypatingas progas
🎁 Ieškote dovanos? Padovanokite savo kūrybos indą arba dovanų kuponą
🎨Tai ne tik apie meną ir ne tik žmonėms “prie meno” - tai apie kokybišką ir kūrybišką laiko praleidimą
🍷 Mūsų studija pritaria ‘atsinešk savo gėrimus’ idėjai (tik silpnuosius gėrimus ir tik asmenys nuo 21 metų 😝)
🎭 Dirbame iki vėlaus vakaro, todėl tai puiki alternatyva pasisėdėjimui po darbo.