Indų butikas

Tarp mano labiausiai mėgstamų prisiminimų vaikystėje yra praleistas laikas mūsų namų virtuvėje, kuri po mokyklos  būdavo  ‘okupuota’ mūsų šeimos moterų, mamos su meile ruošiamas maistas, šurmulys visiems susėdus prie vakarienės stalo. Tai buvo laikas pasidalinti istorijas ir dienos naujienas švelniai perduodant patiekalus iš rankų į rankas patiektus, kaip vaikiškuose prisiminimuose išlikę, gan sunkiuose keramikiniuose induose.                                                                                                                             

 

Jau daugelį metų mūsų šeimoje keramika užima ypatingą vietą. Nes keramika turi stebuklingą komponentą — ji turi gydomąją savybę. Mūsų gyvenimuose, pilnuose skubėjimo ir streso dėl ateities ar pasaulio, ji padaro mus susitelkusius į tai, kas vyksta čia ir dabar, ji sujungia mus su žeme ir padeda išlaikyti balansą nepriklausomai nuo to, kas vyksta aplink mus.                                                 

 

Tikiuosi, kad pas mus atėję pamatysite, paliesite ir pajausite būtent sau skirtus mūsų rankų darbo švelnius ir subtilius indus, pagamintus su geriausia energija, kurie padės Jums kurti savo maisto ritualus, sentimentalius prisiminimus, ir susitelkti į akimirką, bei kurti ryšį su žeme.                                                                                                                                                                                                    

 

 

 

 


ℹ️
Indai yra be gamyboje dažnai naudojamo švino bei tinkami kaitinimui (orkaitėse, mikrobangų krosnelėse), nes neišskiria jokių chemikalų. Kainos nuo 3 iki 35 eurų.

© 2018 by Gėlių gatvės keramika